Obchodní podmínky

Doba dodání

Zboží expedujeme obvykle hned ten nebo následující pracovní den od obdržení Vaší objednávky. Pokud není zboží skladem, může být doba dodání až 2 týdny.

Nebudeme-li schopni tuto lhůtu z jakéhokoliv důvodu dodržet, budeme Vás o této skutečnosti informovat nejpozději do druhého dne po obdržení objednávky a to e-mailem nebo telefonicky.

V den expedice Vaší objednávky vždy zasíláme oznámení emailem - na emailovou adresu, kterou jste si zadali při registraci na našem webu. Nezapomeňte si proto obsah Vaší emailové schránky průběžně zkontrolovat!!!

Zboží je doručováno prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny. On-line sledování zásilek:
Česká pošta
Zásilkovna
(číslo balíku Vám bude zasláno emailem v den expedice Vaší objednávky)

Pozor, u zásilek zaslaných v rámci ČR, pokud by uplynuly více jak 2 pracovní dny od expedice Vaší objednávky a zásilku jste stále neobdrželi, informujte se prosím na Vaší poště, mohlo se například stát, že poštovní doručovatel Vás nezastihnul doma a zapomněl Vám dát oznámení o uložení Vaší zásilky na poště. V takovém případě si musíte zajít na poštu v místě Vašeho bydliště a zásilku si vyzvednout přímo tam!

Reklamace a odstoupení od smlouvy

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, atd.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Spotřebitel má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží (dle ustanovení § 1829 občanského zákoníku). V této lhůtě musí spotřebitel učinit vůči prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy (spolu s variabilním symbolem faktury) a nejpozději do 14 dnů od tohoto odstoupení zaslat nepoškozené a neznehodnocené zboží včetně kopie faktury a průvodního dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupuje od uzavřené kupní smlouvy.

Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve, než spotřebitel zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. V případě vrácení zboží budou peníze zaslány kupujícímu na jeho účet, jehož číslo je povinen uvést v průvodním dopisu o odstoupení od kupní smlouvy, podmínkou je však potvrzení přijetí storno faktury. Při neuvedení čísla účtu či nepotvrzení přijetí storno faktury je částka v téže lhůtě automaticky připravena k čerpání pomocí dalšího nákupu nebo k vyzvednutí v hotovosti.

Adresa pro zasílání reklamací:

Ondřej Beníček
Hvězdná 45
37705 Jindřichův Hradec

Ochrana osobních údajů

Zaregistrováním se na našem serveru souhlasíte s tím, aby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, byly řádně a dle všech zákonných předpokladů, omezení a pravidel, o vaší osobě zpracovávány údaje, které dále dobrovolně v nezbytném rozsahu poskytnete, a to za účelem umožnění doručení objednaného zboží z internetového obchodu na doménovém jméně 52design.cz a stránkách s ním souvisejících a dále za účelem možnosti pozdějším informování Vás o stavu objednávky, novém zboží v nabídce apod.

Cookies, které jsou sbírány za účelem měření návštěvnosti webu a vytváření statistik týkající se návštěvnosti a chování návštěvníků na webu, jsou posuzovány v podobě hromadného celku a v anonymní podobě, která neumožňuje identifikaci jednotlivce.

Podle Nařízení máte právo zrušit kdykoliv zasílání obchodních sdělení, vznést námitku proti zpracování na základě oprávněného zájmu správce, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování nebo výmaz těchto osobních údajů.

Údaje o podnikání

(POZOR! Tato adresa neslouží pro zasílání reklamací)

52deSign.cz
Bc. Ondřej Beníček
Políkno 40
37701 Jindřichův Hradec
IČO: 03184625

tel.: +420 724 526 016
email: info@52design.cz

Fyzická osoba zapsána do v Živnostenském rejstříku od 9.7.2014, evidující úřad v Jindřichově Hradci

Bankovní spojení: 329814464/0300