Obchodní podmínky

Zboží expedujeme obvykle hned ten nebo následující pracovní den od obdržení Vaší objednávky.

Nebudeme-li schopni tuto lhůtu z jakéhokoliv důvodu dodržet, budeme Vás o této skutečnosti informovat nejpozději do druhého dne po obdržení objednávky a to e-mailem nebo telefonicky.

V den expedice Vaší objednávky vždy zasíláme oznámení emailem - na emailovou adresu, kterou jste si zadali při registraci na našem webu. Nezapomeňte si proto obsah Vaší emailové schránky průběžně zkontrolovat!!!

Zboží je doručováno prostřednictvím České pošty. On-line sledování zásilek:
http://cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
(číslo balíku Vám bude zasláno emailem v den expedice Vaší objednávky)

Pozor, u zásilek zaslaných v rámci ČR, pokud by uplynuly více jak 2 pracovní dny od expedice Vaší objednávky a zásilku jste stále neobdrželi, informujte se prosím na Vaší poště, mohlo se například stát, že poštovní doručovatel Vás nezastihnul doma a zapomněl Vám dát oznámení o uložení Vaší zásilky na poště. V takovém případě si musíte zajít na poštu v místě Vašeho bydliště a zásilku si vyzvednout přímo tam!

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, atd.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Zaregistrováním se na našem serveru souhlasíte s tím, aby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, byly řádně a dle všech zákonných předpokladů, omezení a pravidel, o vaší osobě zpracovávány údaje, které dále dobrovolně v nezbytném rozsahu poskytnete, a to za účelem umožnění doručení objednaného zboží z internetového obchodu na doménovém jméně 52design.cz a stránkách s ním souvisejících a dále za účelem možnosti pozdějším informování Vás o stavu objednávky, novém zboží v nabídce apod.